
Автокрісло дитяче система Isofix група 0-1-2-3 поворотне El Camino Evolution 2 (ME 1045 Antracite)
5 318 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1045 Antracite
Автокресло ME 1045 EVOLUTION 360º — поєднує в собі високу якість, комфорт і надійність, завдяки цьому воно стане чудовим придбанням для вашого малюка, ця модель призначена для діток від самого народження й до 12 років, завдяки чому таке крісло слугуватиме дитині довгий термін. Дитяче автокрісло ME 1045 Black Striped обладнана високою регульованою спинкою з мультипозиційним підголівником, що дає змогу забезпечити малюкові комфортну та безпечну поїздку, автокрісло обладнане п'ятиточковим ремінцем безпеки з м'якими плечовими накладками. Дитяче автокрісло ME 1045 до 1 року встановлюється проти руху автомобіля, а після року по ходу фіксується воно в салоні за допомогою штатних ременів безпеки автомобіля.
Характеристики дитячого автокрісла ME 1045 EVOLUTION 360o
- Тип: автокресло
- Група: 0+I, II, III
- Вага дитини: 0-36 кг
- Вік дитини: від народження до 12 років
- Підголівник мультипозиційний
- Регулюється нахил спинки — 3 положення
- Спосіб встановлення: проти ходу руху (до 1 року)/за ходом руху
- П'ятиточковий ремінь безпеки
- Тканина: льон і екошкіра
- Система кріплення ISOFIX: ISOFIX і Top Tether
- Вага коробки: 11,3 кг
- Вага автокрісла: 10,5 кг
- Розмір коробки: 48,5х47,5х2,5 см
- Габаритний розмір: ширина — 56 см, висота — 60-79 см, глибина — 43 см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Bamby |
| Колір | Сірий |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 60 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 5 318 ₴


