
Дитячий синтезатор електроне піаніно на ніжках (61 клавіша, від мережі та батарейок, запис, підсвітка) (328-77)
1 571 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 328-77
Це електронне піаніно відкриє для дитини двері у світ музики! 61 клавіша дозволяє створювати справжні мелодії, як у професійних музикантів.
Мікрофон у комплекті дає змогу поєднувати гру та спів, перетворюючи заняття на маленький концерт.
Запис і відтворення мелодій допоможуть тренувати пам’ять і відчуття ритму, а яскравий дизайн та різноманітні музичні ефекти зроблять кожне заняття веселим і натхненним!
Особливості:
- розмір: 57х38х87 см;
- 1 мікрофон в комплекті;
- 61 клавіша;
- дисплей з підсвічуванням;
- працює від мережі (USB-type-c кабель в комплекті);
- працює від 6 батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- регулювання гучності;
- в комплекті є підставка під мікрофон та для нот;
- інструкція англійською мовою в комплекті;
- 3 AUX-роз'єми (для мікрофона, MP3 та OUT)
- 1 AUX-кабель в комплекті;
- запис та відтворювання звуків;
- режими гри;
- режим програмування;
- регулювання ритмів;
- регулювання тембру (натисніть один раз на кнопку “тон”, а на панелі “числове кодування” виберіть число від 0 до 199);
- звуки музичних інструментів;
- мелодії;
- піаніно виконано з якісного пластику, підставка - з металу.
Розміри паковання:64 см × 11.5 см × 26.5 см
Паковання:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 870 мм |
- Ціна: 1 571 ₴

