на складі

Снігокат дитячий із кермом (дитячі санки) Машенька для дівчинки (MS 0511)
2 966 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS 0511
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий сніговокат «Машенька» обладнаний кермовим керуванням, дитина сама вибирає, куди їхати.
- Розміри: 107-48-38см
- Низька рама
- У коробці 82-43-15,5 см
- Металева рама, морозостійкі лижі;
- Легка, але міцна конструкція металу;
- Сталева рама (полегшена)
- М'який сидіння,
- Мотузка з батьківською ручкою для катання снігоката;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Снігокат |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Особливості | Мотузка, Кермо |
| Колір | Синій |
| Персонажі | Маша і Ведмідь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 966 ₴



