
Триколісний дитячий велосипед із педалями рожевий для дівчинки Best Trike (SL-12011)
1 384 ₴
- В наявності
- Код: SL-12011
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий триколісний велосипед від виробника Best Trike це найкращий спосіб розвитку та розваги для вашої дитини. Його сучасний дизайн і надійна конструкція зроблять кожну поїздку незабутньою.
Цей велосипед має все необхідне для безпечної та комфортної їзди:
- Металева рама, що забезпечує стійкість і довговічність.
- Гумові накладки на кермі для зручного керування.
- Колеса виготовлені з високоякісної EVA-піни, що гарантує м'яке та плавне кочення.
- Пластикові диски, які додають стиль і легкість велосипеду.
- Захисний козирок на передньому колесі, щоб захистити від бризок.
- Дзвіночок на кермі для безпечної їзди в будь-якому міському оточенні.
- Кошик на кермі для зручності під час поїздок.
Розмір велосипеда становить 72 см завдовжки, 48 см завширшки та 57 см заввишки. Висота сидіння від підлоги — 30 см. Рекомендований зріст для використання велосипеда — від 75 до 100 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴


