
Дитячий біговел велобіг 14 дюймів нейлоновий двоколісний Corso (G-50409)
1 783 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: G-50409
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рама та вилка велобіга виконані з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном). Конструкція з такого матеріалу має меншу масу в порівнянні зі сталевою і більшу пружність, в порівнянні з алюмінієвою, не схильна до корозії.
Характеристики:
- винос керма – алюмінієвий;
- кермо сталеве, ширина 39 см;
- обода сталеві;
- покришки гумові 14’’;
- матеріал гріпс – гума;
- сидіння м`яке зі шкірозамінника;
- вага біговела 3,6 кг.
Широке м`яке сидіння регулюється за висотою від 35 до 45 см.
Надувні колеса на підшипниках розміром 14 дюймів відмінно впораються з амортизацією при їзді міською бруківкою і стежкою в парку, а їх ширина у 2,125 дюйма дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які тільки катаються.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Білий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 783 ₴

