
Джип на радіо керуванні на амортизаторах (корпус не б'ється, оберт 360) 2 кольори ( UJ99-T182)
1 268 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UJ99-T182
Масштабована модель позашляховика представлена у двох видах: у червоному та у синьому забарвленні.
Машинка стане справжнім відкриттям для хлопчика. Її дизайн і схожість із реально існуючим джипом Монстр трак відразу приверне його увагу, а функціональні характеристики його радуватимуть день у день.
Довжина джипу 24см
Комплектація :
- джип,
- пульт керування,
- акумулятор,
- зарядний пристрій.
Повнопривідна машинка з повним керуванням (вперед\назад, вправо\вліво), великими протекторними гумовими колесами і корпусом, що не б'ється, роблять її по-справжньому прохідною.
Під час функціонування джипа, у нього підсвічуються фари, видає характерні звуки, а також випускає пару.
Пульт дистанційного керування працює від батарейок: "АА" 2х1, 5V (не входять до комплекту). Сам джип працює від акумуляторної батареї (3,7V).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
- Ціна: 1 268 ₴

