
Прямокутний сімейний надувний басейн 229-152-48 см для дорослих дітей Intex (57177)
1 441 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 57177
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувні басейни стали чудовою можливістю організувати купальне місце без зайвих зусиль та витрат. Ці басейни легко монтувати та зберігати, що робить їх ідеальним вибором для сімейного відпочинку.
Басейн надувний Intex Тропіки розрахований для дітей від 3 до 9 років. Виготовлений із високоякісного вінілу, цей басейн гарантує довговічність та безпеку під час використання. Завдяки своїй барвистій тематиці та просторому дизайну, він стане улюбленим місцем відпочинку для хлопчиків та дівчаток.
Характеристики
- 229-152-48см
- вініловий
- 2 кільця
- 600 л
- зливний штекер
- ремкомплект
- 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 48 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴


