
Дитячий триколісний самокат із підсвіткою коліс для хлопчика та дівчинки (складне кермо) Maraton (Golf G)
1 980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Golf G
Дитячий триколісний самокат Maraton Golf G зі складним кермом та колесами, що світяться
Триколісний самокат Maraton Golf G - це стійкий і дуже практичний самокат для дитини. Ручку можна скласти легким рухом, що дуже зручно при транспортуванні і зберіганні.
Колеса світяться під час руху, чим швидше їхати, тим яскравіше світять.
Цей самокат підходить для дітей від 2-3-х років і може служити протягом багатьох сезонів. Платформа посилена спеціальними ребрами жорсткості, що дає можливість тримати вагу до 80 кг. Нижня частина платформи додатково захищена міцним пластиком, щоб каміння або інші перешкоди на дорозі не пошкодили основні елементи самоката. Зверху є спеціальні антиковзаючі елементи, підвищують зчеплення підошви.
Складна ручка додає комфорту при транспортуванні даного самоката і заощадить час на його розбирання. Для того, щоб скласти кермо, потрібно просто потягнути вгору за спеціальний циліндр знизу платформи.
Доступно чотири регулювання висоти ручки.
Широкі колеса підвищують прохідність в кілька разів, в порівнянні з іншими самокатами. Чим більші колеса, тим краще стійкість. Ще це дає можливість краще тримати швидкість і менше штовхати ногою. Такі колеса поглинають вібрації від нерівностей на дорогах більше, ніж маленькі, за рахунок чого, вони не доходять до ніг дитини і не дають втомитися від катання.
У хвості платформи встановлено 2 колеса, щільно один до одного, щоб досягти максимальної стійкості самоката і вашій дитині було легко ним управляти.
Характеристики самоката Maraton Golf G:
- Вікова група: від 2 років;
- Колеса світяться;
- Зручна система складання;
- Повертати нахилом керма вліво-вправо;
- Висота керма 59 - 70 см (регульована);
- Діаметр передніх коліс 120 мм;
- Діаметр задніх коліс 80 мм;
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Підшипники ABEC-7;
- Ножні гальма об заднє колесо;
- Розмір деки 43 х 13,5 см;
- Вага самоката: 3,8 кг;
- Максимальне навантаження: 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 980 ₴

