
Електро-квадроцикл дитячий електромобіль з м'яким сидінням та пультом для батьків (M 5730ELR-4)
4 087 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5730ELR-4
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний, яскравий дитячий квадроцикл розрахований на дитину від 1.5 років. Великі колеса забезпечують максимальну прохідність бездоріжжям у будь-яку погоду. Широка колісна база забезпечує максимальну безпеку на дорозі. Фішка квадроцикла - це неперевершений дизайн та технічні характеристики. Працює про акумулятор, світло фар
- Пульт керування
- Розміри квадроцикла: довжина – 90 см, ширина – 43 см, висота – 52 см
- висота від підлоги до сидіння 36см
- висота від підніжки до сидіння 21см
- висота до керма 48см
- Ширина посадкового місця 20см.
- Розмір колеса 22см/17см (диск), матеріал EVA
- Мотор 2*25W / RPM15000
- Акумулятор 12V7AH
- Вага коробки: 9 кг
- Вага квадроцикла 8кг
- Розміри коробки: 82-45-36,5см
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари, кнопка увімк./вимк. світла
- Додаткові кнопки на панелі MP3+USB, AUX, BLUETOOTH
- Управління з машини
- Шкіряне сидіння
- Одномісний
- Максимальна швидкість 6 км/год
- Максимальне навантаження до 25 кг
- Матеріал корпуса
- Заряджання 12V / 1000mA, індикатор заряджання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 52 см |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 087 ₴


