
Біговел-велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (надувні) нейлоновий для хлопчика та дівчинки (FL-4668-23 )
1 439 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FL-4668-23
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рама та вилка велобіга виконані з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном). Конструкція з такого матеріалу має меншу масу в порівнянні зі сталевою і більшу пружність, в порівнянні з алюмінієвою, не схильна до корозії.
Широке м`яке сидіння регулюється за висотою від 30 до 40 см.
Надувні колеса на підшипниках розміром 12 дюймів відмінно впораються з амортизацією при їзді міською бруківкою і стежкою в парку, а їх ширина у 2,125 дюйма дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які тільки катаються.
Характеристики:
- - винос керма – алюмінієвий;
- - кермо сталеве, ширина 39 см;
- - обода пластикові;
- - покришки гумові 12’’;
- - матеріал гріпс – гума;
- - сидіння м`яке зі шкірозамінника;
- - вага біговела 3,2 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Фіолетовий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴

