
Електромобіль дитячий двомісний машина Порше з м'яким сидінням (M 6111EBLR-1(24V))
21 501 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6111EBLR-1(24V)
Дитячий електромобіль M 6111
Артикул: M 6111
Бренд: NO TM / Porsche
Тип: дитяча машина
Габарити та вага:
-
Довжина: 148 см
-
Ширина по дзеркалах / по колесах: 90 см / 79 см
-
Висота: 56 см
-
Вага: 39 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 55 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 50 кг
-
За віком: від 3 до 11 років
Двигун:
-
2 × 320W
-
24V
-
2800 RPM
Акумулятор:
-
24V / 10Ah
-
Індикатор заряду батареї: відсутній
Заряджання:
-
24V / 1000mA
-
Час зарядки: 8–14 годин
-
Індикатор заряджання: відсутній
Старт та керування:
-
Запуск: з кнопки
-
Звук під час старту: є
-
Плавний старт: є
-
Педаль газу: є
-
Педаль-гальмо: немає
-
Рух вперед / назад: важіль
Швидкість:
-
3–8 км/год
-
Кількість швидкостей:
-
на панелі — 2
-
на пульті — 3
-
Освітлення:
-
Передні фари
-
Задні фари
-
Підсвічування: є
-
Кнопка вкл/викл світла: є
Мультимедіа:
-
MP3 + USB + AUX
-
Підтримка карти пам’яті: є
-
Bluetooth: є
-
Сигнал: на кермі
Управління:
-
Пульт дистанційного керування 2,4G (STOP BUTTON)
-
Мобільний додаток: немає
Сидіння:
-
2 місця
-
5-точкові ремені безпеки
-
Матеріал: екошкіра + велюр
-
Ширина посадкового місця: 28 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Передні колеса / диски: 28 см / 25 см
-
Задні колеса / диски: 28 см / 25 см
-
Простий монтаж
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
Амортизація:
-
Передні амортизатори: немає
-
Задні амортизатори: немає
Додатково:
-
Двері відчиняються
-
Додаткові коліщатка
-
Килимок
Упаковка:
-
Вага брутто: 45,5 кг
-
Розмір коробки: 151 × 80 × 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Porsche |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 148 см |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 39 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 320 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 21 501 ₴










