
Біговел-велобіг дитячий двоколісний колеса 12 дюймів (EVA) нейлоновий для дівчинки та хлопчика Corso (LR-61887)
1 215 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LR-61887
Рама та вилка велобіга виконані з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном).
Конструкція з такого матеріалу має меншу масу в порівнянні зі сталевою і більшу пружність, в порівнянні з алюмінієвою, не схильна до корозії.
Широке м`яке сидіння регулюється за висотою від 30 до 40 см.
Колеса EVA на промпідшипниках закритого типу розміром 12 дюймів відмінно впораються з амортизацією при їзді міською бруківкою і стежкою в парку, а їх ширина у 2,125 дюйма дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які тільки катаються.
Рульова колонка також оснащена промпідшипниками закритого типу.
Характеристики:
- кермо нейлонове, ширина 39 см;
- обода пластикові;
- колеса EVA 12’’;
- матеріал гріпс – гума;
- сидіння м`яке зі шкірозамінника;
- вага біговела 2 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 215 ₴

