
Біговел-велобіг дитячий чотириколісний (колеса EVA) бежевий для хлопчика та дівчинки Bambi (M 5857-13)
1 476 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5857-13
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий біговел M 5857 Bambi з EVA колесами - стане чудовим подарунком для вашого малюка, що підкреслить його стиль та індивідуальність. Діти із задоволенням кататимуться на такому стильному транспорті, привертаючи увагу оточуючих. Яскравий та сучасний дизайн беговела обов'язково сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам.
Дитячий біговел M 5857 сприяє розвитку почуття рівноваги, що особливо важливо на етапі підготовки до освоєння складніших видів транспорту, таких як велосипед. Їзда на велобігу відмінно зміцнює м'язи ніг, розвиває витривалість та покращує координацію рухів.
Характеристики:
- Матеріал рами: метал
- Чотири колеса
- Матеріал коліс - EVA
- Розмір коліс: 18см (7 дюймів)
- Комфортне сидіння екошкіри
- Висота до сидіння: 27см
- Висота до керма: 38см
- Розмір беговела: 57,5-28-38см
- Розмір коробки: 53,5х18,5х23см
- Для дітей від 2-х років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість коліс беговела | 4 |
| Колір | Бежевий |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 57.5 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴








