
Біговел-велобіг дитячий колеса 14 дюймів (надувні) нейлонова рама з амортизатором, чорний Corso (S-77598)
1 727 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: S-77598
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- рама нейлонова з амортизатором;
- колеса на промпідшипниках;
- рульова колонка на промпідшипнках;
- ширина керма 39 см;
- обода нейлонові 14’’;
- покришки гумові 14’’;
- матеріал гріпс – гума;
- сидіння м`яке зі шкірозамінника;
- вага біговела 4 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Нейлон |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Чорний |
| Надувні колеса | Так |
| Ширина | 39 см |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 727 ₴


