
Електричний квадроцикл (електроквароцикл 1000W, акумулятор 48 V12Ah, кольоровий екран) зелений Corso (RS-299159)
24 897 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RS-299159
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
1.Двигун - 1000W.
2.Акумулятор - 48V * 12AH lead-acid (свинцево-кислотний).
3.Розмір шин: 4,1-6 13 * 5-6 (4-дюймовий малюнок «метелик»).
4.КОЛЬОРОВИЙ ЕКРАН.
5.СИГНАЛІЗАЦІЯ.
6. Максимальна швидкість: 30 км/год
7. Максимальний пробіг: 10-15 км.
8.Тормозна система: передні та задні дискові гальма.
9. Підвіска: передня та задня пружинна амортизація.
Особливості:
- Висота корпусу: 500 мм
- Колісна база: 590 мм
- Дорожній просвіт: 150 мм
- Вага нетто: 48 кг, загальна вага: 51 кг.
- Розмір виробу: 1000X600X680 мм
- Розмір пакування: 990×590×490 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Амортизатор |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 68 см |
| Вага | 48 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 897 ₴

