
Електромобіль дитячий двомісний машина джип з м'яким сидінням сірий (RC-3379/80)
14 339 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RC-3379/80
Характеристики:
•Максимальне навантаження 40 кг
•Кількість двигунів 4
•Потужність двигуна 45 Вт
•Кількість акумуляторів 1
•Ємність батареї 24В/7Аг
•Пульт дистанційного керування
•Передні передачі/задня
•Максимальна швидкість до 6 км/год
•Задні амортизатори
•Кількість сидінь - 2
•Матеріал сидінь екошкіра
•Колеса прорезинена EVA
• Аудіопанель, Bluetooth
•Звукові ефекти з попередньо завантаженими мелодіями
•Передні ліхтарі
•Кнопка безпеки STOP
•Ремені безпеки
•Відкривання дверей
•Індикатор заряду
Комплектація Jeep Wrangler Rubicon:
•пульт дистанційного керування,
•інструкція,
•монтажний комплект
•зарядний пристрій 24В/1000мАг
Розміри / габарити
- Довжина (см):144 см
- Ширина (см):77 см
- Висота (см):70 см
Паковання:Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 144 см |
| Ширина | 77 см |
| Висота | 70 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 14 339 ₴





