
Дитячий електро квадроцикл (електромобіль 2 передачі, акумулятор 12 V 12 A/год) синій Pilsan (05-229)
11 692 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-229
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальна вага 35 кг.
Максимальна швидкість 8 км/год.
Розміри: 63 х 103 х 73 см.
- 2 передачі;
- батарея 12 V 12 A/год;
- Контрольна панель приладів;
- Сигнал;
- Передні фари;
- Колеса з безшумним покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 73 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 692 ₴


