
Електромобіль дитячий двомісний машина у вигляді Поліції з м'яким сидінням (RM-7707/10)
11 534 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-7707/10
Характеристики:
•Максимальне навантаження 40 кг
•Кількість двигунів 2
•Потужність двигуна 45 Вт
•Кількість акумуляторів 1
•Ємність батареї 24В/5Аг
•Пульт дистанційного керування
•Передні передачі/задня
•Максимальна швидкість до 6 км/год
•Задні амортизатори
•Кількість сидінь - 2
•Матеріал сидінь екошкіра
•Колеса прорезинена EVA
•Аудіопанель, Bluetooth
•Звукові ефекти з попередньо завантаженими мелодіями
•Передні ліхтарі
•Кнопка безпеки STOP
•Ремені безпеки
•Відкривання дверей
•Індикатор заряду
Розміри:
•Висота - 51 см
•Довжина - 117 см
•Шир із дзеркалами - 73 см
•Шир без дзеркал - 63 см
Комплектація:
•пульт дистанційного керування,
•інструкція,
•монтажний комплект
•зарядний пристрій 24В/1000мАг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 117 см |
| Ширина | 73 см |
| Висота | 51 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 11 534 ₴





