
Біговел-велобіг дитячий чотириколісний з фарою чорний для хлопчика та дівчинки Profi Kids (MBB 1039 Black)
1 463 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MBB 1039 Black
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🚲✨ Дитячий біговел MBB 1039 — ідеальний перший транспорт для малюка!
Легкий, зручний та безпечний біговел допоможе дитині зробити перші кроки у світі активних прогулянок 👶💚
Чотириколісна конструкція забезпечує максимальну стійкість, що особливо важливо для найменших 👍
🌟 Основні переваги:
👶 Підходить для діток від 1 року
🛞 4 колеса — відмінна стійкість і безпека
💪 Міцна сталева рама
🪑 Комфортне сидіння
🔧 Підсвітка (на батарейках)
🌈 MBB 1039 — чудовий вибір для розвитку координації, рівноваги та впевненості малюка!
Перший транспорт, який дарує радість руху з раннього віку 🚼💨
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Кількість коліс беговела | 4 |
| Колір | Салатний |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 37 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463 ₴



