
Двоколісний алюмінієвий самокат із ручним гальмом і амортизатором синій для хлопчика та дівчинки Best Scooter Rio (R-31420)
1 517 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: R-31420
Самокат має передній амортизатор, алюмінієву міцну основу (дека), ручне гальмо задньго колеса, сталеве кермо.
Гальмування самоката проводиться ножним гальмом при натисканні на алюмінієве крило заднього колеса та ручним гальмом заднього колеса.
Кермо регулюється в 3х положеннях, завдяки цьому Ви легко підберете комфортну висоту для себе або дитини. М`які гумові грипси забезпечать неймовірно комфортне та впевнене керування, оскільки руки дитини не зісковзнуть з основи.
Самокат має зручну систему складання, його зручно зберігати та транспортувати.
Характеристики:
- ручне гальмо задньго колеса;
- поліуретанові колеса;
- переднє колесо 145 мм; заднє 145 мм;
- висота керма регулюється в 3-х положеннях;
- мінімальна висота керма від підлоги - 68 см.;
- максимальна висота керма від підлоги – 89 см.;
- висота деки від підлоги - 8 см.;
- довжина деки - 54.5 см., корисна довжина деки - 34.5 см.
Вік – від 5-ти років
Максимальне навантаження – 60 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 145 мм |
| Висота рульової стійки | 68 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 517 ₴


