
Двоколісний самокат із ручним гальмом рожевий для дівчинки Skyper Pegas (PS-71643)
1 262 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PS-71643
Самокат має зручну систему складання, його зручно зберігати та транспортувати.
Кермо регулюється в 3х положеннях, завдяки цьому Ви легко підберете комфортну висоту для дитини. М`які гумові грипси забезпечать неймовірно комфортне та впевнене керування, оскільки руки дитини не зісковзнуть з основи.
Характеристики:
- сталева рама;
- поліуретанові колеса;
- переднє колесо 145 мм; заднє 145 мм;
- ручне гальмо заднього колеса;
- ножне гальмо – матеріал сталь;
- Висота керма регулюється в 3-х положеннях;
- Мінімальна висота керма від підлоги - 68 см.;
- максимальна висота керма від підлоги – 89 см.;
- Висота деки від підлоги - 8 см.;
- Довжина деки - 54.5 см. Корисна довжина деки - 34.5 см.
Вік – від 5-ти років
Максимальне навантаження – 60 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 145 мм |
| Висота рульової стійки | 68 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 262 ₴


