
Двоколісний самокат із ручним дисковим гальмом і амортизатором рожевий для дівчинки Skyper Unic (UN-24071)
1 802 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: UN-24071
Рама самокату виготовлена із міцної сталі стійкою до механічних навантажень.
Висоту керма можна відрегулювати відповідно до зростання користувача. Поліуретанові колеса оснащені високоякісними підшипниками стійкими до зношування. Для уповільнення ходу або екстреної зупинки передбачено ножне гальмо, розташоване над заднім колесом, а також ручне дискове гальмо заднього колеса. Механізм складання дозволяє надати самокату компактного вигляду, що значно спрощує його транспортування.
Особливості:
- Передній амортизаційний блок;
- крила над колесами;
- Легка система складання;
- Зручні гумові грипси;
- наклейка на деку - наждак;
- Підніжка із пружинкою.
Характеристики:
- Великі поліуретанові колеса діаметром 200мм;
- жорсткі пластикові диски;
- Висота керма регулюється від 88 см до 102 см, з фіксацією в 3х положеннях;
- ширина керма – 35 см;
- Розмір деки - 54 х 12.5 см; корисна довжина деки – 33 см;
- Висота деки від підлоги - 10 см;
Вік – від 4х років
Зріст – 1.45 см до 1.95 см.
Максимальне навантаження – 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 802 ₴


