
Біговел-велобіг дитячий колеса 12 дюймів (ЕВА піна) жовтий для хлопчика та дівчинки Corso Sprint (SQ-32680)
1 173 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SQ-32680
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велобіг "Corso" стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Велобіг виконаний у формі двоколісного велосипеда. Однак, на відміну від нього, у велобіга відсутні педалі і ланцюг.
Ця особливість і визначає принцип катання на ньому, який нагадує їзду на толокарі. Єдиною відмінністю є той факт, що, сидячи на велобігу і відштовхуючись ніжками від землі, необхідно тримати рівновагу.
Характеристики:
- Довжина велобігу – 82 см;
- Висота сидіння від підлоги – 43 см; розміри сидіння – 20х13 см;
- Висота керма від підлоги – 61 см, довжина керма – 43 см;
- Колеса – 2 колеса, діаметр – 28 см (12”), ширина – 5 см.
- Підставка для ніжок.
- Підніжка.
- Максимально допустиме навантаження – 25 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Жовтий |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 61 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴


