
Дитячий алюмінієвий двоколісний складаний самокат з амортизатором для хлопчика та дівчинки зелений Best Scooter (48664)
1 876 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 48664
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоколісний самокат призначений для дітей від 5-ти років. Конструкція самоката складна, що робить його компактним і зручним для перенесення.
Характеристики самоката:
- Матеріал рами: алюміній;
- Обладнаний амортизатором;
- Великі колеса PU 200 мм;
- Підшипники АВЕС 7;
- Нове широке зігнуте кермо;
- Мінімальна висота ручки від підлоги - 80 см;
- Максимальна висота ручки від підлоги - 100 см.
- Розміри деки: 45 х 12,5 см; Корисна довжина деки: 30 см.
- Ножні гальма на задньому колесі;
- Складна підніжка;
- Максимальне навантаження: 100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 100 см |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 876 ₴


