
Дитячий каталка-толокар великий трактор з педалями (регульоване сидіння) Pilsan 07-294 зелений
4 675 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-294
Веломобіль - трактор - це поєднання толокара та велосипеда. Дитина може крутити педалі та керувати трактором за допомогою керма.
Трактор має комфортне сидіння, яке можна регулювати. Ланцюговий привід забезпечує зручність та плавність під час катання.
Кермо машинки оснащене клаксоном.
Комплектуючі веломобіля виготовлені з екологічних матеріалів, не викликають алергію, не мають запаху та повністю безпечні для здоров'я дитини.
Підходить для дітей віком від 3-х до 8-ми років.
Характеристики:
- Діаметр коліс: передні – 23 см, задні – 30 см.
- Тип сидіння – регульована.
- Тип приводу – ланцюговий.
- Максимальне навантаження – 50 кг.
- Маса Нетто: 10 кг.
- Маса Брутто: 11,5 кг.
Розміри / габарити
- Довжина (см):102 см
- Ширина (см):54 см
- Висота (см):66 см
Розмір упаковки:99 см × 59 см × 54 см
Упаковка:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Спецтехніка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 675 ₴



