
Причіп для дитячої каталки педального трактора Pilsan Trailer 07-295 червоний
1 617 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-295
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Причіп для педальних тракторів Pilsan Trailer (07-295) призначений для дітей від 3-х до 7-ми років. Причіп є додатковим аксесуаром до Вашого педального трактора 07-294, 07-297. Також причіп можна використовувати з іншими педальними машинками або електромобілями, якщо є відповідне кріплення. Причіп може витримати вагу до 35 кг.
Розміри / габарити
- Довжина (см):68 см
- Ширина (см):52 см
- Висота (см):38 см
Розміри паковання:68 см × 52 см × 38 см
Паковання:Пакет
Вага (кг):3.200
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Спецтехніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 617 ₴

